Лорис: Горд съм от играта на отбора

34-годишният вратар на Тотнъм и френския национален отбор Уго Лорис коментира резултата от полуфинала на Лигата на нациите на УЕФА с Белгия, в който националният му отбор направи обрат  от 0: 2 и грабна победата-3 : 2.

"Много съм горд от отборната ни игра. Въпреки че има някои неща, които трябва да подобрим, това бе страхотна игра със страхотни противници. Всичко, което се случи в нея я направи още по -вълнуваща.

На полувремето губехме с два гола, но начинът, по който се върнахме, бе впечатляващ. На терена всичко изглеждаше като боксов мач. Чувствахме, че везните могат да се люлеят във всяка посока. Психологически бяхме много силни и е просто прекрасно да осъзнаем това.

Няколко месеца не можехме да намерим най -добрата си игра, а днес го направихме. Това ще даде увереност на отбора. През последните месеци имахме неуспехи, но възходите и паденията са част от футбола. Положителен момент бе начинът, по който отборът реагира на всичко днес“, заяви Лорис.