Франция отново не спечели след 1:1 в Киев

Националният отбор на Франция записа второ последователно равенство в Група на квалификациите за Световното първенство. Световният шампион стигна само до точка при гостуването си на Украйна  - 1:1 на стадион "Олимпийски" в Киев.

Всичко по-интересно през първата част се случи в последните две минути преди почивката. Антони Марсиал пропуска очи в очи с Андрий Пятов, а няма и 30 секунди по-късно Микола Степаненко буквално разстреля Юго Лорис за 1:0 от далечно разстояние.

В началото на второто полувреме Марсиал бе на точното място в наказателното поле и прати топката във вратата след разбъркване.

В 78-ата минута Бензема удари греда от близка дистанция.

"Петлите" са първи в група "D" с девет точки от пет изиграни мача. Украинците делят второто място с Финландия, като и двата отбора имат по пет точки, но фините са ги събрали от само три срещи, докато Украйна е изиграла пет мача. По-рано Финландия спечели с минималното 1:0 у дома срещу Казахстан.