Късен гол донесе успеха на Бразилия срещу Колумбия (видео)

С гол на Каземиро в стотната минута Бразилия сътвори пълен обрат с 2:1 срещу Колумбия от група "В" на Копа Америка. Двата тима направиха страхотен мач, като победата можеше да отиде и при гостите.

Колумбия поведе още в 10-ата минута с хубаво попадение на Луис Диас. Хуан Куадрадо центрира в наказателното поле, където Луис Диас със задна ножица не оставя шансове на вратаря.

Бразилия изравни с много спорен гол на Роберто Фирмино в 78-ата минута. Колумбия имаше претенции за фаул при атаката на своя противник. Ситуацията бе разгледана и с ВАР, но въпреки това голът не бе отменен.

Победното попадение пък падна в 10-ата минута на добавеното време, а негов автор бе Каземиро, който се разписа с глава. Това бе 10-а поредна победа за "златистите" и трета на тазгодишното издание на Копа Америка.  Те са на върха с пълен актив от 9 точки, докато Колумбия остава на второ място с четири пункта.