Гърция си спечели точка срещу Испания (видео)

Испания не успя да победи Гърция на старта на квалификациите за Мондиал 2022. Двубоят между двата тима завърши наравно 1:1. Алваро Мората даде аванс на Ла Фурия преди почивката, но през втората част Анастасиос Бакасетас възстанови равенството.

Резултатът бе открит след малко повече от половин час игра. Коке намери Алваро Мората в наказателното поле. Нападателят овладя на гърди и прати топката в мрежата за 1:0.

В 55-ата минута гостите получиха наказателен удар за спорно нарушение на Иниго Мартинес. Защитникът на Атлетик Билбао игра с топката и успя да я изчисти, но закачи с бутонките крака на съперник. Анастасиос Бакасетас стреля мощно от бялата точка и преодоля Унай Симон.

В крайна сметка резултатът до последния съдийски сигнал се запази непроменен и Гърция си тръгна с точката от Гранада.