Очаквано: Испания вкара много на Малта

Макар и вече подсигурили участието си на Евро 2020, футболистите на Испания направиха шоу за публиката в Кадис и разбиха със 7:0 скромния тим на Малта.

Въпреки многото футболисти в състава, които рядко получават шанс за изява, "Ла Фурия" не срещна никакви проблеми в лицето на гостите. Алваро Мората (23') даде аванс на домакините, а в края на първото полувреме Санти Касорла (42') донесе спокойствието за селекционера Роберт Морено.

В 62-ата, 120 секунди, след като замени Серхио Рамос, футболистът на Виляреал - Пау Торес почувства невероятната радост от това да отбележиш за своята родина, след като на празна врата засече продължена след корнер топка от Пако Алкасер. 60 секунди по-късно красиво попадение реализира и Пабло Сарабия.

Не след дълго звездата на Динамо Загреб - Дани Олмо също ознаменува дебюта си за Ла Фурия с гол. Той технично елиминира Бонело и прати топката в мрежата, а до края имаше време за още попадения. В 71-ата минута авторът на две асистенции до момента - Жерард Морено също отбеляза, а наказателната акция приключи с красив гол от около 25 метра на Хесус Навас в 85-ата минута.