Рамос: Обидно е да изпуснеш победата в последните минути

Защитникът на националния отбор на Испания Серхио Рамос коментира резултата от мача с Норвегия от квалификациите за класиране за финалите на Евро 2020 (1: 1), като подчерта, че е разочарован от загубата на точки. Напомняме, че норвежците изравниха в 94-ата минута.

"Вероятно няма нищо по-обидно от това да изпуснеш победата и важни точки в последните секунди на мача. Но е много трудно да се играе срещу отбор, който знаеше, че не трябва да губи в този мач. Те атакуваха до последно, рискуваха всеки момент.

Норвегия знаеше как да оказва натиск върху нас в последните минути на срещата, изпращайки всички свои високи играчи в наказателното поле и центрирайки  топката. Този мач бе важен и за нас, защото го считахме за важен от гледна точка на победата за класиране за Евро 2020", заяви Рамос.