Петлите изкълваха Албания

Световният шампион Франция се наложи с 4:1 над гостуващия тим на Албания в двубой от група Н на европейските квалификации. Така "петлите" събраха 12 точки след изиграването на пет мача.

Ранен гол на Кингсли Коман в 7-ата минута, след асистенция на Рафаел Варан, даде аванс и спокойствие на Франция във Париж. 20 минути по-късно Оливие Жиру удвои, а в 35-ата минута французите изпуснаха дузпа, след като Антоан Гризман нацели гредата от бялата точка.

В 68-ата минута класиката все пак бе факт, след като Коман вкара втория си гол в мача. Пет минути преди края резервата Джонатан Иконе направи дебютния си мач за "петлите" отличен, след като се разписа за 4:0. В самия край албанците стигнаха до почетно попадение от дузпа, реализирана от Сокол Чикалеши.