Германия не показа милост - вкара много на Естония, но само осем бяха зачетени

Германия записа категоричен успех над Естония с 8:0 и запази стопроцентовата си успеваемост от началото на квалификациите за Евро 2020. На "Опел Арена" в Майнц - Бундестимът действаше като машина и във вратата на съперника валяха голове.

Световният шампион за 2014 година реши всичко още през първото полувреме, в което се развихри и заби пет попадения. Две от тях бяха дело на Марко Ройс, нацелил и напречната греда. Другите бяха реализирани от Серж Гнабри, Леон Горецка и Илкай Гюндоган от дузпа.

След малко повече от час игра Халстенберг изведе на чиста позиция Гнабри и той нямаше как да сбърка от няколко метра - 6:0. Малко след това гол на Сане не бе зачетен от реферите.  Резервата Тимо Вернер също записа името си сред голмайсторите в 79-ата минута, а малко след това още един гол на Сане не бе зачетен. Той обаче дочака своя миг и в 88-ата минута най-после вкара редовен гол, а по този начин оформи крайния резултат.