Белгия взе своето срещу Русия, Азар блести с два гола (видео)

Белгия победи Русия с 3:1 в дербито от 9-а група на европейските квалификации. Еден Азар бе големият герой, като отбеляза два гола. В 14-ата минута Юри Тилеманс откри за "червените дяволи" с хубав удар извън наказателното поле, но радостта на домакините не продължи дълго.

Само минута по-късно се стигна до изравняване след грешка на Тибо Куртоа при изнасянето на топката. Тя му беше отнета и попадна у Черишев, който я прати в опразнената врата. В самия край на първата част Юри Жирков фаулира Еден Азар в наказателното поле и звездата на Челси се разписа от бялата точка.

В 88-ата минута Азар реши всичко след пас на Миши Батшуай, фиксирайки крайния резултат в мача. В края Александър Головин от гостите бе изгонен, за да завърши разочароващата вечер за тях.