Салах вкара за Египет и се контузи

Снощи Мохамед Салах вкара гол от корнер, а също така получи травма в състава на националния отбор на Египет. В петък вечер "фараоните" разгромиха Свазиленд с 4:1 в рамките на квалификациите за Купата на Африка. Преди почивката Салах се отчете с блестящ гол, поразявайки вратата на съперника от ъгъла на терена.

Нападателят обаче получи травма на изхода на второто полувреме. След оказана първа помощ Мохамед се завърна на терена, но малко след това голмайсторът на Висшата лига на Англия бе заменен.

Според неофициални източници, Салах е с мускулна травма, като в националния отбор се надяват, че увреждането не е сериозно. Към момента обаче не могат да се правят каквито и да е прогнози, предполага се, че играчът ще се подложи на по-подробни медицински прегледи, за да се придобие по-ясна представа за състоянието му.