Франция и Кот д’Ивоар не си вкараха в контрола

Франция и Кот д'Ивоар не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 0:0 в контролна среща, играна в Ланс.

"Петлите" бяха по-добри и създадоха по-чистите голови положения, но без резултат. Още в 10-та минута хубав удар на Кевин Гамейро от воле намери грешната страна на мрежата. При едно от малкото си положения, африканците бяха близо до гола след удар на Саломон Калу, който се възползва от грешка на Рафаел Варан, но без успех.

Стражът на “слоновете" Гбоху пък направи много силен мач и "запечата" вратата си. В 37-та минута Пол Погба отправи много силен изстрел от 25 метра, но без успех. В 61-та минута Сисоко засече с глава страхотно подаване на Димитри Пайе отляво, но над вратата.

Пред вратата на Франция също се стигна до две интересни ситуации, но в крайна сметка до гол така и не се стигна.