Наполи изхвърли Суонзи от Лига Европа (видео)

След равенство 0:0 в Уелс, днес Наполи прие Суонзи на "Сан Паоло" и победи с 3:1, за да продължи сред последните 16 отбора в Лига Европа. Днес Лоренцо Инсине и Гонзало Игуаин вкараха за победата на тима на Рафаел Бенитес, докато Джонатан Де Гузман реализира за гостите.

Инсине откри резултата в 17-ата минута днес, когато след неразбирателство в отбраната на гостите нападателя копна прекрасно топката над Ворм. Суонзи заигра по-агресивно след гола и стигна до изравняване в 30-ата минута. Тук Джонатан Де Гузман матира Рейна, изведен от Бони.

Бони можеше да реши срещата на няколко пъти след този момент, но това направи Игуаин в 78-ата минута, когато топката с доста късмет попадна на пътя му. Победата бе гарантирана в 93-ата минута, когато Инлер бе намерен непокрит на задна греда и пусна топката под Ворм за 3:1.