Надеждите на Тотнъм в Лига Европа чезнат след загуба от ПАОК

Тима на английския Тотнъм се намира в изключително неизгодна позиция след последния мач в Лига Европа днес. Домакините от Англия загубиха с 2:1 от ПАОК, който игра около един час с човек по-малко. Домакините така и не се възползваха от превъзходството си, макар пускайки звездите си в игра след картона.

В 6-ата минута още Тотнъм се намери в изоставаща позиция след гол на Салпингидис. В 14-ата Атасиадис удвои преди Стафилидис да бъде изгонен в 38-ата минута. В ситуацията бе отсъдена дузпа, от която Лука Модрич реализира. След ситуацията в игра влязоха Гарет Бейл и Кайл Уокър, едни от най-експлозивните играчи на тима, но до гол така и не се стигна въпреки доминацията през цялата втора част.

Сега Тотнъм се намира на 3-та позиция с 7 точки, а на първо място в Група А е ПАОК с 11, следван от Рубин с 10.