Група J стана интересна - Шалке не победи, Стяуа бие с 1 изгонен

В Група J на Лига Европа нещата придобиха любопитен вид, след като днешните резултати се оказаха следните - Шалке не успя да победи АЕК Ларнака в Германия и мачът завърши при нулево равенство, а Стяуа с човек по-малко се справи с 4:2 у дома срещу Макаби Хайфа. По този начин Шалке на първо място има 8 точки, а Стяуа се приближи до второто място с 5 след победата си. Макаби има 6 точки, а АЕК 2.

Стяуа започна силно и доминира през първата част. След двата си гола обаче отпусна натиска и Макаби успя да изравни до края на полувремето. През тази част видяхме голове на Мартинс в 13-ата и Костеа в 28-ата за домакините, а Машумар и Катан изравниха в 36-ата и 40-ата съответно. В 61-ата минута Костеа бе изгонен, а след това домакините заиграха по-добре, което бе странно.

Те добавиха още 2 гола - Танасе в 64-ата и 84-ата минути вкара за победата с 4:2.