Уест Хем с категоричен успех в Лион

Лион посрещна Уест Хем Юнайтед във втората среща от четвъртфиналната фаза на Лига Европа между двата тима. След като преди седмица в Англия домакините тогава играха с човек по-малко и срещата завърши при 1:1, днес те категорично спечелиха срещата си с 3:0 и продължиха към полуфиналите срещу Айнтрахт, който разби Барселона

До почивката днес Уест Хем водеше на "Групама Стейдиъм" с два гола, като след по-добър старт на домакините те постепенно отстъпваха, докато в 38-ата минута Доусън завърши подаване от статична топка на Форналс за 1:0. В 44-ата минута Райс вкара от границата на полето с помощта на малко отклонение на топката от Лукеба.

В 48-ата минута Форналс асистира и за Джарод Боуен за 3:0. Това бе 15-ти гол за англичанина във всички турнири, като само Хари Кейн като играч от Англия го превъзхожда с 22.