Айнтрахт с крачка пред Бетис в ЛЕ (видео)

Реал Бетис посрещна Айнтрахт Франкфурт в първата среща между двата тима от осминафиналната фаза на Лига Европа. Днес на "Ещадио Бенито Виямарин" гостите спечелиха с 2:1 и ще са крачка пред съперника в преиграването в Германия.

В 14-ата минута днес Соу обърна атаката на левия фланг за Костич, който изглежда искаше да центрира, но топката прелетя над Браво в мрежата за 1:0 за гостите. В 30-ата минута резултатът стана 1:1 когато Серхио Каналес получи време да подаде перфектно и Фекир стреля ниско през Трап.

Само 2 минути по-късно лошо изчистена топка бе пресечена от Кнауф и той намери Линдстрьом за подаване в посока Камада. Нападателят бе в перфектна позиция за да вкара на празна врата за 2:1.

В 51-ата минута Франкфурт получи шанс да вкара и дузпа, но Боре изпълни лошо в десния ъгъл и Браво спаси. Вратарят се намеси още няколко пъти до края за да запази резултата.