Блестящ Жиру потопи Динамо (видео)

Челси гостуваше на Динамо Киев във втория кръг от осминафиналите на Лига Европа. След 3:0 в Англия преди седмица днес Челси разби своя домакин с 5:0 и така англичаните продължават уверено напред във второто по значение състезание в Европа.

Още в 5-ата минута днес Жиру откри резултата след корнер когато топката достигна до него в наказателното поле за удар по земя и 1:0.

В 33-ата минута Жиру оформи 2:0 след перфектно подаване от ляво на Алонсо. Самият Алонсо реализира за 3:0 в 45-ата минута след подаване на Одой в наказателното поле.

След почивката Жиру достигна до хетрик в 59-ата минута след подаване от статично положение на Вилиан - 4:0. В 78-ата минута французинът се отчете и с асистенция за Хъдсън-Одой за крайното 5:0.