В Португалия са шокирани от поведението на Роналдо
Н. Гавазов

Отсъствието на суперзвездата на Ал Насър Кристиано Роналдо от погребението на нападателя на Ливърпул Диого Жота и брат му Андре Силва, футболист от Пенафиел, предизвика шок в родната им Португалия.
Според Daily Mail мнозина в Португалия са били сигурни, че Роналдо няма да пропусне погребението на своите сънародници и колеги при никакви обстоятелства. Според пресата в Майорка обаче 40-годишният футболист е бил забелязан да се забавлява на борда на 88-футовата си яхта Azimut Grande.
"Той е капитан на португалския национален отбор. Мнозина очакваха да дойде“, цитира Daily Mail португалския журналист Антонио Рибейро Криштован.
Трябва да се отбележи, че на погребенията на загиналите при инцидента футболисти присъстваха играчи като Бернардо Силва, Диого Дало, Фабиньо и други. Освен това някои, като Жоао Кансело и Рубен Невеш, дойдоха директно от САЩ, където играха за Ал-Хилал на Световното клубно първенство.
Сподели