Футболистът на Милан Кларънс Зеедорф е чул слуховете за бъдещето си, но още не е привикан от "Росонерите" за нов договор.

Холандецът призна, че очаква разширение на договора си. Но преди да мисли за това той остава концентриран над "Скудето".

"Чувам множество слухове," заяви халфът пред Скай. "Очаквам оферта от Милан, защото има конкретни клубове с оферти от Бразилия, както и други клубове.

"Първо мисля за лигата, после за бъдещето."

35-годишният футболист вкара първия гол в двубоя с Фиорентина в неделя вечер, като помогна за победата 2:1.

"Заслужихме трите точки, тъй като победата в дербито (с Милан миналата седмица) повдгна духа ни и ни помогна да елиминираме отбор като Фиорентина. За съжаление не можахме да затворим мача в първите 15 минути от второто полувреме.

"Знаехме колко е важен този мач и се подготвихме добре. Това са мачове в които трябва да помагаш на съотборниците си и да им вярваш.

Зеедорф изрази и разочарованието си от изгонването на Златан Ибрахимович.

"Ибра е много разочарован от случилото се," допълни той. "Беше много ядосан в съблекалнята."