Атлетико не успя да се справи със Селта (видео)

Шампионът на Испания Атлетико Мадрид завърши наравно 2:2 с гостуващия Селта в среща от 4-ия кръг на Ла Лига. По този начин мадридчани остават с 8 точки на сметката си - с една по-малко от лидера Барселона.

Сблъсъкът на "Калдерон" не започна добре за Атлетико, след като в 19-ата минута Пабло Ернандес изведе Селта напред след асистенция на Планас. За десет минути мадридчани осъществиха обрат. Това стана в рамките на 31' и 41' , след като първо Жоао Миранда възстанови равенството след подаване на Коке, а малко преди почивката Диего Годин даде аванс на своя тим.

Резервата Нолито възстанови равенството на "Калдерон". В 53-ата минута Селта получи правото да изпълни дузпа, а Нолито бе точен от бялата точка за крайното 2:2.