Кристиано откри за погром на Реал над Еспаньол (видео)

Отборът на Реал Мадрид прие Еспаньол в пореден кръг от испанската Ла Лига, като домакините съкрушиха опонента си с 5:0. Головете за "Белия балет" вкараха Роналдо, Кедира, Кака и Игуаин, а бразилецът се отличи и с асистенции в срещата, с което заслужи високата си оценка. Кристиано Роналдо пък покачи сметката си от голове в лигата на 30.

Всичко започна с гол на Кристиано Роналдо в 23-ата минута. Асистира му Гонзало Игуаин. В 38-ата Сами Кедира вкара след асистенция на Йозил, като атаката бе наистина красива.

През втората част паднаха и повечето голове. Още в 47-ата минута Кака асистира на Игуаин за красиво попадение. Минута по-късно Роналдо нацели гредата, а в 66-ата вкара и Кака след асистенция на Игуаин. Бразилецът заби топката неспасяемо в гредата и вкара. В 78-ата той асистира на Игуаин за ново попадение. Кака показа страхотна техника и елиминира съперник, след което предостави идеална топка за нападателя, който я заби в мрежата.

По този начин Мадрид остава убедително на върха в Испания, далеч пред Барселона - 10 точки разлика.