Барса изостана с 6 точки в Испания (видео)

Феновете на Барселона изживяха шокиращи мигове в снощния мач на любимия си тим - гостуването на Хетафе. В двубоя завършил 1:0 за домакините шокиращата загуба позволи на дупката между първите два тима в Испания да се увеличи на 6 точки.

Голът с глава на Хуан Валера даде предимството на Хетафе и Барселона бе разочарована в края на мача. Представянето на тима на Пеп Гуардиола бе по-малко от запомнящо се след като тима се измъкна от Милан с 3:2 преди дни. Но ето, че най-ниския тим в Европа пострада след корнер, като Валера заби топката във вратата с глава.

Разбира се и късметът на гостите изневери, след като Меси нацели гредата в 93-ата минута на мача. Последните минути бяха истински кошмар за домакините, които устискаха за победата.