Байерн прегази БСВ в Купата на Германия (видео)

Байерн Мюнхен не срещна затруднения на гости на БСВ Шварц-Вайс Реден в мач от Купата на Германия, като шампионът победи с 5:0. Това стана благодарение на ранен гол на Шердан Шакири и хеттрик на Томас Мюлер, както и късно попадение на Ариен Робен. Баварците пропуснаха и твърде много положения да покачат резултата.

Още в 18-ата минута Ариен Робен намери Шакири в непосредствена близост до вратата и той не сбърка. Точно преди почивката Рафиня асистира на Мюлер за гол с глава.

Второто полувреме започна много силно за гостите и след поредица корнери в 58-ата минута Мюлер бе повален за дузпа, която сам реализира за 3:0. В 64-ата минута той отново вкара с глава, този път след центриране на Робен след един ъглов удар.

В самия край на срещата Мюлер върна асистенция на Робен, който вкара с ляв крак от средата на наказателното поле.