СТАТИСТИКА » Други първенства

  Русия - Висша лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Зенит Зенит

П

П

З

Р

П

7
5
1
1
13:4 (9)
16
2 Сочи Сочи

П

П

П

Р

П

7
4
3
0
10:6 (4)
15
3 Краснодар Краснодар

З

Р

Р

П

П

8
4
2
2
17:6 (11)
14
4 Спартак (Москва) Спартак (Москва)

Р

П

П

П

З

7
4
2
1
11:8 (3)
14
5 ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва)

З

З

Р

П

П

7
4
1
2
13:7 (6)
13
6 Рубин Рубин

З

П

П

Р

П

7
3
2
2
11:9 (2)
11
7 Динамо Москва Динамо Москва

П

З

П

Р

З

7
3
2
2
6:4 (2)
11
8 ФК Ростов ФК Ростов

З

П

П

Р

Р

7
3
2
2
4:5 (-1)
11
9 Ахмат Ахмат

П

П

П

З

З

7
3
1
3
8:10 (-2)
10
10 Локомотив (Москва) Локомотив (Москва)

Р

З

З

Р

Р

7
2
3
2
7:6 (1)
9
11 Урал Урал

Р

П

З

Р

П

7
2
3
2
6:6 (0)
9
12 Тамбов Тамбов

П

З

З

Р

П

7
2
1
4
7:10 (-3)
7
13 Арсенал (Тула) Арсенал (Тула)

З

П

Р

З

З

7
1
2
4
7:11 (-4)
5
14 Уфа Уфа

Р

З

З

Р

З

7
1
2
4
5:13 (-8)
5
15 Химки Химки

З

Р

Р

З

З

8
0
3
5
7:18 (-11)
3
16 Ротор Ротор

З

З

З

Р

З

7
0
2
5
3:12 (-9)
2
  Холандия - Ередивизи
#   Отбор М П Р З Т
1 ВВВ-Венло ВВВ-Венло

П

П

2
2
0
0
6:3 (3)
6
2 ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен

П

1
1
0
0
3:1 (2)
3
3 Фейенорд Фейенорд

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
4 Хераклес Хераклес

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
5 Хееренвеен Хееренвеен

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
6 Твенте Твенте

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
7 Аякс Аякс

П

1
1
0
0
1:0 (1)
3
8 Витес Витес

П

1
1
0
0
1:0 (1)
3
9 АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар
0
0
0
0
0:0 (0)
0
10 Утрехт Утрехт

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
11 Спарта (Ротердам) Спарта (Ротердам)

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
12 Ваалвайк Ваалвайк

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
13 Емен Емен

З

1
0
0
1
3:5 (-2)
0
14 Грьонинген Грьонинген

З

1
0
0
1
1:3 (-2)
0
15 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
16 Цволе Цволе

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
17 Вилем II Вилем II

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
18 Фортуна (Ситард) Фортуна (Ситард)

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
  Турция - Сюпер лиг
#   Отбор М П Р З Т
2 Гьозтепе Гьозтепе

П

Р

2
1
1
0
6:2 (4)
4
3 Бешикташ Бешикташ

П

1
1
0
0
3:1 (2)
3
4 Галатасарай Галатасарай

П

1
1
0
0
3:1 (2)
3
5 Аланияспор Аланияспор

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
6 Анталияспор Анталияспор

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
7 Фенербахче Фенербахче

П

1
1
0
0
2:1 (1)
3
8 Ерзурум ББ Ерзурум ББ

П

1
1
0
0
2:1 (1)
3
9 Кайзериспор Кайзериспор

П

1
1
0
0
1:0 (1)
3
10 Йени Малатияспор Йени Малатияспор

З

Р

2
0
1
1
1:4 (-3)
1
11 Коняспор Коняспор
0
0
0
0
0:0 (0)
0
12 Анкарагюджю Анкарагюджю

З

1
0
0
1
1:2 (-1)
0
13 Чайкур Ризеспор Чайкур Ризеспор

З

1
0
0
1
1:2 (-1)
0
14 Касъмпаша Касъмпаша

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
15 Трабзонспор Трабзонспор

З

1
0
0
1
1:3 (-2)
0
16 Газиантеп Газиантеп

З

1
0
0
1
1:3 (-2)
0
17 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
18 Сивасспор Сивасспор

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
19 Генчлербирлиги Генчлербирлиги

З

1
0
0
1
0:2 (-2)
0
20 Денизлиспор Денизлиспор

З

1
0
0
1
1:5 (-4)
0
  Гърция - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 ПАОК ПАОК

П

Р

2
1
1
0
2:1 (1)
4
2 Арис Арис

П

1
1
0
0
3:1 (2)
3
3   Волос

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
4 Олимпиакос Олимпиакос

П

1
1
0
0
2:0 (2)
3
5 Астерас Триполис Астерас Триполис

П

З

2
1
0
1
1:2 (-1)
3
6 Панетоликос Панетоликос

Р

1
0
1
0
1:1 (0)
1
7   ОФИ Крит

Р

1
0
1
0
1:1 (0)
1
8 Атромитос Атромитос

З

Р

2
0
1
1
1:3 (-2)
1
9 Аполон Смирнис Аполон Смирнис
0
0
0
0
0:0 (0)
0
10 ПАС Янина ПАС Янина
0
0
0
0
0:0 (0)
0
11 АЕК АЕК
0
0
0
0
0:0 (0)
0
12 Лариса Лариса

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
13 Панатинайкос Панатинайкос

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
14 Ламия Ламия

З

1
0
0
1
1:3 (-2)
0
  Португалия - Примейра
#   Отбор М П Р З Т
1 Бенфика Бенфика

П

1
1
0
0
4:0 (4)
3
2 Белененсеш Белененсеш
0
0
0
0
0:0 (0)
0
3 Санта Клара Санта Клара
0
0
0
0
0:0 (0)
0
4 Портимоненсе Портимоненсе
0
0
0
0
0:0 (0)
0
5 Жил Висенте Жил Висенте
0
0
0
0
0:0 (0)
0
6 Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон
0
0
0
0
0:0 (0)
0
7 Рио Аве Рио Аве
0
0
0
0
0:0 (0)
0
8
0
0
0
0
0:0 (0)
0
9 Пасош Ферейра Пасош Ферейра
0
0
0
0
0:0 (0)
0
10 Насионал Насионал
0
0
0
0
0:0 (0)
0
11 Морейрензе Морейрензе
0
0
0
0
0:0 (0)
0
12 Маритимо Маритимо
0
0
0
0
0:0 (0)
0
13 Тондела Тондела
0
0
0
0
0:0 (0)
0
14 Витория (Гимараеш) Витория (Гимараеш)
0
0
0
0
0:0 (0)
0
15 Брага Брага
0
0
0
0
0:0 (0)
0
16 Боависта Боависта
0
0
0
0
0:0 (0)
0
17 Фарензе Фарензе
0
0
0
0
0:0 (0)
0
18 Фамаликао Фамаликао

З

1
0
0
1
0:4 (-4)
0
  Румъния - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1
Университатя Крайова

П

П

П

3
3
0
0
7:1 (6)
9
2
Ботошани

П

П

Р

3
2
1
0
8:3 (5)
7
3
Волунтари

П

Р

П

3
2
1
0
4:2 (2)
7
4
ЧФР Клуж

П

Р

П

3
2
1
0
3:1 (2)
7
5
ФКСБ

П

П

З

3
2
0
1
7:2 (5)
6
6
Газ Метан

З

П

П

3
2
0
1
7:3 (4)
6
7
Херманщад

Р

Р

З

П

4
1
2
1
5:5 (0)
5
8
Киндия (Търговище)

З

П

Р

З

4
1
1
2
2:3 (-1)
4
10
Поли Яши

П

З

З

3
1
0
2
2:8 (-6)
3
11
Академика (Клинчени)

З

Р

Р

3
0
2
1
3:4 (-1)
2
12
Сепси

З

Р

Р

3
0
2
1
2:3 (-1)
2
13
Динамо (Букурещ)

Р

З

Р

3
0
2
1
2:3 (-1)
2
14
Астра

З

З

Р

3
0
1
2
2:7 (-5)
1
15
Виторул (Констанца)

Р

З

З

3
0
1
2
2:8 (-6)
1
  Сърбия - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 Цървена звезда Цървена звезда

П

П

П

П

П

7
7
0
0
21:3 (18)
21
2 Войводина Войводина

П

П

П

З

П

8
5
2
1
17:9 (8)
17
3 Спартак (Суботица) Спартак (Суботица)

П

З

П

П

Р

7
5
1
1
19:6 (13)
16
4 Партизан Партизан

П

П

П

З

П

7
5
0
2
21:7 (14)
15
5 Раднички (Ниш) Раднички (Ниш)

П

П

З

П

П

7
5
0
2
11:7 (4)
15
6 Младост (Лучани) Младост (Лучани)

П

З

П

З

П

7
5
0
2
10:8 (2)
15
7 Чукарички Чукарички

П

П

П

Р

З

7
4
2
1
15:6 (9)
14
8 Явор Явор

З

П

П

З

П

7
4
0
3
13:13 (0)
12
9 Вождовац Вождовац

З

П

Р

З

П

7
3
1
3
12:10 (2)
10
10 Пролетер (Нови Сад) Пролетер (Нови Сад)

Р

Р

З

З

Р

7
2
3
2
6:5 (1)
9
11   Инджия

З

П

З

П

П

7
3
0
4
6:13 (-7)
9
12   Бачка Топола

П

Р

З

З

З

7
2
2
3
14:16 (-2)
8
13 Металац Металац

З

Р

П

Р

З

7
2
2
3
7:15 (-8)
8
14 Нови Пазар Нови Пазар

З

З

Р

Р

Р

7
1
3
3
8:12 (-4)
6
15 ФК Бака БП ФК Бака БП

Р

Р

З

П

З

7
1
2
4
6:10 (-4)
5
16 Мачва (Шабац) Мачва (Шабац)

З

З

Р

З

Р

7
1
2
4
3:11 (-8)
5
18 Радник (Сурдулица) Радник (Сурдулица)

З

З

Р

З

З

8
1
1
6
7:14 (-7)
4
19 Напредак (Крушевац) Напредак (Крушевац)

П

З

З

З

Р

7
1
1
5
5:13 (-8)
4
20 Рад Рад

З

З

З

П

З

7
1
0
6
5:16 (-11)
3
  Австрия - Бундеслига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Рапид Виена Рапид Виена

П

1
1
0
0
4:1 (3)
3
2 РБ Залцбург РБ Залцбург

П

1
1
0
0
3:1 (2)
3
3 Рийд Рийд

П

1
1
0
0
3:2 (1)
3
4 ЛАСК Линц ЛАСК Линц

П

1
1
0
0
1:0 (1)
3
5 Хартберг Хартберг

Р

1
0
1
0
1:1 (0)
1
6 Алтах Алтах

Р

1
0
1
0
1:1 (0)
1
7 Щурм (Грац) Щурм (Грац)

Р

1
0
1
0
0:0 (0)
1
8 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен

Р

1
0
1
0
0:0 (0)
1
9 Сваровски Тирол Сваровски Тирол

З

1
0
0
1
2:3 (-1)
0
10 Аустрия (Виена) Аустрия (Виена)

З

1
0
0
1
0:1 (-1)
0
11 Волфсбергер Волфсбергер

З

1
0
0
1
1:3 (-2)
0
12 Адмира Вакер Адмира Вакер

З

1
0
0
1
1:4 (-3)
0
  Белгия - Про лига
#   Отбор М П Р З Т
2 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа

П

П

П

П

П

6
6
0
0
10:1 (9)
18
3 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж

П

П

Р

П

З

5
3
1
1
6:2 (4)
10
4 Кортрайк Кортрайк

З

П

Р

П

П

5
3
1
1
7:4 (3)
10
5 Брюж Брюж

З

П

З

П

П

5
3
0
2
10:4 (6)
9
6 Андерлехт Андерлехт

Р

П

Р

Р

П

5
2
3
0
10:6 (4)
9
7 Антверп Антверп

Р

З

П

З

П

5
2
1
2
6:7 (-1)
7
8 Зулте Варегем Зулте Варегем

З

З

П

П

З

5
2
0
3
7:8 (-1)
6
9 Серкъл Брюж Серкъл Брюж

З

П

П

З

З

5
2
0
3
5:7 (-2)
6
10 Ойпен Ойпен

Р

З

Р

Р

П

5
1
3
1
4:7 (-3)
6
11 Остенде Остенде

З

З

Р

Р

П

5
1
2
2
4:5 (-1)
5
12 Сент Трюйден Сент Трюйден

П

З

Р

Р

З

5
1
2
2
6:8 (-2)
5
13 Генк Генк

П

Р

Р

З

З

5
1
2
2
6:9 (-3)
5
14 Мехелен Мехелен

Р

П

З

З

З

5
1
1
3
5:7 (-2)
4
15 Гент Гент

З

З

З

П

З

5
1
0
4
4:7 (-3)
3
16 Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен

П

З

З

З

З

5
1
0
4
7:14 (-7)
3
17 Мускрон Мускрон

Р

З

Р

З

З

5
0
2
3
2:7 (-5)
2
  Хърватия - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Динамо Загреб Динамо Загреб

П

П

П

П

4
4
0
0
13:2 (11)
12
2 ХНК Горица ХНК Горица

П

П

П

П

4
4
0
0
12:5 (7)
12
3 Хайдук Сплит Хайдук Сплит

П

П

Р

З

4
2
1
1
7:5 (2)
7
4  

З

П

Р

П

4
2
1
1
4:6 (-2)
7
5 Риека Риека

П

З

П

З

4
2
0
2
4:6 (-2)
6
6 Осиек Осиек

Р

З

З

П

4
1
1
2
5:6 (-1)
4
8 Локомотив Локомотив

З

П

Р

З

З

5
1
1
3
5:12 (-7)
4
9 Славен Белупо Славен Белупо

Р

З

Р

Р

4
0
3
1
3:4 (-1)
3
10 Истра 1961 Истра 1961

З

З

З

З

4
0
0
4
1:6 (-5)
0
  Бразилия - Серия А
#   Отбор М П Р З Т
1 Интернасионал Интернасионал

П

Р

Р

П

З

10
6
2
2
15:6 (9)
20
2 Атлетико Минейро Атлетико Минейро

З

П

П

З

П

9
6
0
3
14:9 (5)
18
3 Сао Пауло Сао Пауло

П

З

П

Р

Р

10
5
3
2
13:11 (2)
18
4 Васко да Гама Васко да Гама

З

Р

П

З

П

9
5
2
2
15:9 (6)
17
5 Палмейрас Палмейрас

Р

Р

П

П

Р

9
4
5
0
13:8 (5)
17
6 Фламенго Фламенго

П

П

П

П

З

10
5
2
3
13:13 (0)
17
7 Сантос Сантос

З

Р

П

П

Р

10
4
3
3
14:12 (2)
15
8 Флуминензе Флуминензе

П

Р

З

З

П

10
4
2
4
12:13 (-1)
14
9 Сеара Сеара

П

П

З

З

П

10
4
1
5
10:12 (-2)
13
10 Гремио Гремио

Р

З

Р

П

Р

9
2
6
1
8:6 (2)
12
11 Форталеза Форталеза

П

З

З

П

Р

10
3
3
4
10:9 (1)
12
12 Коринтианс Коринтианс

П

Р

З

З

П

10
3
3
4
15:16 (-1)
12
13 Атлетико Гояненсе Атлетико Гояненсе

З

Р

Р

П

П

9
3
3
3
9:11 (-2)
12
14 Атлетико Паранаенсе Атлетико Паранаенсе

З

Р

З

Р

П

10
3
2
5
8:10 (-2)
11
15 Спорт Ресифе Спорт Ресифе

З

П

П

З

Р

10
3
2
5
10:13 (-3)
11
16 Ботафого Ботафого

З

Р

Р

Р

З

9
1
6
2
9:11 (-2)
9
17 Баия Баия

З

Р

З

З

З

10
2
3
5
12:18 (-6)
9
18 Гояс Гояс

П

З

З

Р

П

8
2
2
4
11:13 (-2)
8
19 Коритиба Коритиба

П

Р

З

Р

З

10
2
2
6
7:12 (-5)
8
  Аржентина - Примера
#   Отбор М П Р З Т
1
Бока Хуниорс

П

П

П

П

П

23
14
6
3
35:8 (27)
48
2
Ривър Плейт

П

П

П

Р

Р

23
14
5
4
41:18 (23)
47
3
Велес Сарсфийлд

З

П

П

З

П

23
11
6
6
27:14 (13)
39
4
Расинг Клуб

П

Р

П

Р

П

23
9
12
2
28:23 (5)
39
5
Архентинос Хуниорс

Р

П

Р

З

П

23
10
9
4
22:17 (5)
39
6
Дефенса и Хустисия

Р

П

П

Р

П

23
10
6
7
26:18 (8)
36
7
Ланус

Р

Р

Р

Р

З

23
9
9
5
32:29 (3)
36
8
Сан Лоренцо

П

З

З

П

П

23
11
3
9
32:30 (2)
36
9
Росарио Сентрал

Р

П

З

П

З

23
9
9
5
31:29 (2)
36
10
Нюелс Олд Бойс

Р

Р

П

Р

З

23
9
8
6
33:25 (8)
35
11

Р

Р

З

З

П

23
9
7
7
37:32 (5)
34
12
Талерес

Р

П

П

З

П

23
10
4
9
34:30 (4)
34
13
Естудиантес

Р

З

З

Р

З

23
8
6
9
23:22 (1)
30
14
Индепендиенте

З

Р

З

З

П

23
8
5
10
27:25 (2)
29
15
Атлетико Тукуман

З

З

Р

З

Р

23
7
8
8
22:25 (-3)
29
16
Унион Санта Фе

З

З

Р

П

З

23
7
6
10
21:30 (-9)
27
17
Банфийлд

Р

З

З

Р

З

23
6
8
9
19:23 (-4)
26
18
Сентрал Кордоба

П

З

Р

Р

З

23
6
8
9
21:29 (-8)
26
19
Химнасия Ла Плата

Р

З

П

П

З

23
6
5
12
22:23 (-1)
23
20
Патронато

Р

П

Р

П

З

23
5
8
10
22:34 (-12)
23
21
Уракан

З

З

З

П

П

23
5
7
11
17:27 (-10)
22
22
Алдосиви

З

П

П

З

З

23
6
4
13
20:35 (-15)
22
23
Колон

Р

Р

З

З

З

23
5
3
15
17:39 (-22)
18
24
Годой Крус

П

З

З

П

П

23
6
0
17
22:46 (-24)
18

ВИДЕО

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СЕТ+1:

България - efbet Лига
FTЦарско село1-2Ботев Враца
FTМонтана3-1Ботев Пловдив
Лига Европа - Квалификация
FTРига ФК1-0Тре Фиори
Германия - 1. Бундеслига
FTБайерн Мюнхен8-0Шалке 04
Франция - Лига 1
74'Лион0-0Ним
Русия - Premier League
FTКраснодар7-2Химки
Кипър - 1. Division
FTЕрмис0-1Олимпиакос Никозия

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

Колко български отбора ще попаднат в групите на евротурнирите?

виж резултати

В КАДЪР

Сезон 1996/97. Шиърър и Кигън на тренировка на Нюкасъл Юнайтед.