СТАТИСТИКА » Други първенства

  Русия - Висша лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Локомотив (Москва) Локомотив (Москва)

З

П

П

Р

Р

27
17
6
4
40:17 (23)
57
2 ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва)

П

З

Р

П

П

27
15
6
6
41:22 (19)
51
3 Спартак (Москва) Спартак (Москва)

П

П

П

З

З

27
14
8
5
47:31 (16)
50
4 Зенит Зенит

П

З

П

П

Р

27
13
10
4
40:20 (20)
49
5 Краснодар Краснодар

З

Р

П

П

З

27
14
5
8
42:29 (13)
47
6 Урал Урал

П

Р

Р

П

П

27
8
12
7
31:29 (2)
36
7 Уфа Уфа

П

З

З

Р

Р

27
9
9
9
28:30 (-2)
36
8 Арсенал (Тула) Арсенал (Тула)

Р

З

П

З

Р

27
10
6
11
31:34 (-3)
36
9 Рубин Рубин

З

Р

П

П

Р

27
9
8
10
31:24 (7)
35
10 Ахмат Ахмат

Р

З

П

Р

П

27
9
7
11
28:34 (-6)
34
11 Динамо (Москва) Динамо (Москва)

П

П

З

З

П

27
8
9
10
26:29 (-3)
33
12 Ростов Ростов

Р

З

З

П

Р

27
7
10
10
24:26 (-2)
31
13 Амкар Амкар

П

П

З

З

П

27
8
7
12
18:28 (-10)
31
14 Анжи Анжи

П

Р

З

З

З

27
6
6
15
29:49 (-20)
24
15 Тосно Тосно

З

З

Р

З

З

27
6
6
15
22:45 (-23)
24
16 СКА-Хабаровск СКА-Хабаровск

З

Р

З

З

З

27
2
7
18
16:47 (-31)
13
  Холандия - Ередивизи
#   Отбор М П Р З Т
1 ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен

П

П

П

П

Р

32
26
3
3
84:36 (48)
81
2 Аякс Аякс

П

П

П

З

П

32
23
4
5
84:32 (52)
73
3 АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар

П

П

З

П

П

32
21
5
6
66:35 (31)
68
4 Фейенорд Фейенорд

П

П

П

П

П

32
18
6
8
70:36 (34)
60
5 Утрехт Утрехт

Р

З

Р

З

Р

32
13
11
8
55:51 (4)
50
6 Хееренвеен Хееренвеен

Р

П

Р

П

П

32
12
10
10
46:47 (-1)
46
7 Витес Витес

Р

З

З

П

З

32
12
9
11
56:45 (11)
45
8 Цволе Цволе

З

П

З

Р

З

32
12
8
12
42:47 (-5)
44
9 Ден Хааг Ден Хааг

П

З

Р

П

З

32
12
7
13
39:48 (-9)
43
10 Екселсиор Екселсиор

З

З

П

Р

Р

32
11
7
14
40:50 (-10)
40
11 Хераклес Хераклес

Р

З

З

З

Р

32
10
8
14
43:60 (-17)
38
12 Грьонинген Грьонинген

З

З

Р

П

Р

32
7
13
12
46:50 (-4)
34
13 ВВВ Венло ВВВ Венло

З

Р

З

З

З

32
7
13
12
34:49 (-15)
34
14 Вилем II Вилем II

Р

П

З

П

З

32
9
6
17
47:61 (-14)
33
15 НАК Бреда НАК Бреда

З

З

П

З

З

32
8
6
18
37:56 (-19)
30
16 Рода Рода

П

П

П

З

Р

32
7
6
19
36:65 (-29)
27
17 Спарта (Ротердам) Спарта (Ротердам)

З

З

П

З

П

32
7
6
19
31:67 (-36)
27
18 Твенте Твенте

Р

Р

З

З

П

32
5
8
19
36:57 (-21)
23
  Турция - Сюпер лиг
#   Отбор М П Р З Т
1 Галатасарай Галатасарай

Р

П

З

П

П

30
20
3
7
68:32 (36)
63
2 Бешикташ Бешикташ

З

П

П

П

П

30
18
8
4
59:25 (34)
62
3 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир

П

П

П

З

П

30
19
5
6
52:30 (22)
62
4 Фенербахче Фенербахче

Р

П

П

П

П

30
17
9
4
62:32 (30)
60
5 Трабзонспор Трабзонспор

П

З

П

Р

З

30
12
10
8
53:44 (9)
46
6 Гьозтепе Гьозтепе

Р

З

З

П

Р

30
12
8
10
43:48 (-5)
44
7 Сивасспор Сивасспор

З

П

З

З

П

30
13
5
12
40:45 (-5)
44
8 Кайзериспор Кайзериспор

З

З

З

П

З

30
12
8
10
40:46 (-6)
44
9 Касъмпаша Касъмпаша

З

П

П

П

З

30
11
7
12
46:48 (-2)
40
10 Малатияспор Малатияспор

З

П

З

Р

З

30
10
8
12
35:41 (-6)
38
11 Бурсаспор Бурсаспор

П

З

З

З

П

30
10
6
14
39:41 (-2)
36
12 Акхисар Беледиеспор Акхисар Беледиеспор

Р

З

З

З

Р

30
9
8
13
39:49 (-10)
35
13 Анталияспор Анталияспор

П

П

П

Р

З

30
9
8
13
36:52 (-16)
35
14 Коняспор Коняспор

П

Р

П

Р

П

30
8
8
14
33:36 (-3)
32
15 Аланияспор Аланияспор

Р

З

П

Р

З

30
9
5
16
47:53 (-6)
32
16 Османлъспор Османлъспор

П

Р

З

Р

П

30
8
8
14
44:50 (-6)
32
17 Генчлербирлиги Генчлербирлиги

Р

З

П

З

З

30
7
9
14
35:49 (-14)
30
18 Карабюкспор Карабюкспор

З

З

З

З

З

30
3
3
24
20:70 (-50)
12
  Гърция - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 АЕК Атина АЕК Атина
27
19
6
2
46:12 (34)
63
2 ПАОК ПАОК
27
19
4
4
53:16 (37)
61
3 Олимпиакос Олимпиакос
28
17
6
5
59:25 (34)
57
4 Атромитос Атромитос
28
13
11
4
38:21 (17)
50
5 Панатинайкос Панатинайкос
28
10
10
8
29:25 (4)
40
6 Астерас Триполис Астерас Триполис
28
10
9
9
35:23 (12)
39
7 Шкода Ксанти Шкода Ксанти
28
10
9
9
28:29 (-1)
39
8 Панайтоликос Панайтоликос
28
9
8
11
31:34 (-3)
35
9 Паниониос Паниониос
28
8
10
10
28:30 (-2)
34
10 Левадиакос Левадиакос
28
8
10
10
23:31 (-8)
34
11 ПАС Янина ПАС Янина
28
6
13
9
27:32 (-5)
31
12 Лариса Лариса
28
7
9
12
21:39 (-18)
30
13 Аполон Смирнис Аполон Смирнис
28
6
11
11
22:33 (-11)
29
14 Ламина Ламина
28
5
11
12
17:32 (-15)
26
15 АОК Керкира АОК Керкира
28
4
9
15
19:47 (-28)
21
16 Платаниас Платаниас
28
2
4
22
13:60 (-47)
10
  Португалия - Примейра
#   Отбор М П Р З Т
1 Порто Порто

П

З

П

П

П

31
25
4
2
78:17 (61)
79
2 Бенфика Бенфика

П

П

П

З

П

31
24
5
2
77:19 (58)
77
3 Спортинг (Лисабон) Спортинг (Лисабон)

П

З

П

П

П

31
23
5
3
60:21 (39)
74
4 Брага Брага

П

П

Р

П

П

31
23
2
6
72:27 (45)
71
5 Рио Аве Рио Аве

З

П

З

Р

З

31
13
5
13
37:41 (-4)
44
6 Маритимо Маритимо

П

П

Р

Р

З

31
12
8
11
33:43 (-10)
44
7 Шавеш Шавеш

З

З

Р

Р

П

31
11
8
12
39:50 (-11)
41
8 Боависта Боависта

З

Р

З

Р

З

31
11
5
15
32:43 (-11)
38
9 Витория (Гимараеш) Витория (Гимараеш)

П

З

П

Р

З

31
11
4
16
40:54 (-14)
37
10 Тондела Тондела

З

Р

Р

Р

П

31
9
8
14
37:43 (-6)
35
11 Портимонензе Портимонензе

Р

П

Р

З

З

31
9
8
14
46:54 (-8)
35
12 Беленензеш Беленензеш

З

П

Р

З

Р

31
8
10
13
30:42 (-12)
34
13 Морейрензе Морейрензе

П

З

П

Р

П

31
8
8
15
29:45 (-16)
32
14 Витория (Сетубал) Витория (Сетубал)

Р

П

З

Р

З

31
6
11
14
37:58 (-21)
29
15 Пасош Ферейра Пасош Ферейра

Р

П

З

З

Р

31
7
8
16
32:55 (-23)
29
16 Авеш Авеш

З

З

З

П

З

31
7
7
17
30:48 (-18)
28
17 Фейрензе Фейрензе

З

З

Р

З

П

31
8
3
20
29:46 (-17)
27
18 Ещорил Ещорил

Р

З

Р

П

З

31
7
5
19
27:59 (-32)
26
  Румъния - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 ЧФР Клуж ЧФР Клуж

З

П

Р

П

П

26
18
5
3
42:13 (29)
59
2 Стяуа Стяуа

П

П

Р

Р

П

26
16
7
3
52:18 (34)
55
3 Университатя (Крайова) Университатя (Крайова)

П

Р

П

П

Р

26
14
9
3
41:26 (15)
51
4 Виторул (Констанца) Виторул (Констанца)

З

Р

П

П

П

26
13
5
8
34:21 (13)
44
5 Астра (Гюргево) Астра (Гюргево)

П

Р

П

З

П

26
12
8
6
38:27 (11)
44
6 Динамо (Букурещ) Динамо (Букурещ)

Р

Р

П

Р

З

26
11
6
9
39:31 (8)
39
7 Политехника (Яш) Политехника (Яш)

П

П

П

П

З

26
11
6
9
34:31 (3)
39
8 Ботошани Ботошани

З

Р

З

З

П

26
11
6
9
28:26 (2)
39
9 Конкордия (Кяжна) Конкордия (Кяжна)

Р

З

З

Р

П

26
8
4
14
36:37 (-1)
28
10 Волунтари Волунтари

П

З

П

З

З

26
7
7
12
25:35 (-10)
28
11 Поли (Тимишоара) Поли (Тимишоара)

Р

З

З

З

Р

26
6
9
11
22:37 (-15)
27
12 Сепси Сепси

З

П

З

Р

З

26
5
4
17
15:44 (-29)
19
13 Газ Метан Газ Метан

Р

З

З

Р

З

26
2
10
14
14:39 (-25)
16
14 Ювентус (Букурещ) Ювентус (Букурещ)

З

Р

З

Р

З

26
1
8
17
12:47 (-35)
11
  Сърбия - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 Цървена звезда Цървена звезда

П

Р

П

П

П

30
25
4
1
75:15 (60)
79
2 Партизан Партизан

П

П

П

П

П

30
20
7
3
59:23 (36)
67
3 Чукарички Чукарички

Р

З

Р

П

Р

30
14
9
7
43:26 (17)
51
4 Раднички (Ниш) Раднички (Ниш)

П

З

З

Р

З

30
14
8
8
46:40 (6)
50
5 Спартак (Суботица) Спартак (Суботица)

З

П

П

З

П

30
14
7
9
55:39 (16)
49
6 Вождовац Вождовац

Р

З

П

П

Р

30
13
8
9
41:29 (12)
47
7 Напредак (Крушевац) Напредак (Крушевац)

З

Р

Р

Р

П

30
13
7
10
49:42 (7)
46
8 Войводина Войводина

З

П

З

Р

П

30
12
8
10
33:29 (4)
44
9 Радник (Сурдулица) Радник (Сурдулица)

З

П

З

П

З

30
10
6
14
33:52 (-19)
36
10 Младост (Лучани) Младост (Лучани)

Р

З

Р

З

З

30
9
8
13
36:44 (-8)
35
11 Земун Земун

П

П

П

Р

З

30
9
8
13
30:38 (-8)
35
12 Мачва Мачва

П

З

З

З

П

30
9
4
17
31:47 (-16)
31
13 Бачка Бачка

П

П

З

З

З

30
8
6
16
30:53 (-23)
30
14 Явор (Иваница) Явор (Иваница)

З

З

Р

З

П

30
7
4
19
25:48 (-23)
25
15 Борац (Чачак) Борац (Чачак)

Р

З

П

П

З

30
6
5
19
25:57 (-32)
23
16 Рад (Белград) Рад (Белград)

З

П

З

З

З

30
6
3
21
29:58 (-29)
21
  Австрия - Бундеслига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Ред Бул Залцбург Ред Бул Залцбург

П

П

З

П

П

31
21
8
2
70:23 (47)
71
2 Щурм (Грац) Щурм (Грац)

П

П

З

П

З

31
19
3
9
58:38 (20)
60
3 Рапид (Виена) Рапид (Виена)

П

П

П

П

П

31
15
10
6
59:34 (25)
55
4 ЛАСК Линц ЛАСК Линц

П

П

П

П

П

31
16
6
9
44:31 (13)
54
5 Адмира Вакер Адмира Вакер

П

З

П

З

З

31
14
4
13
54:59 (-5)
46
6 Аустрия (Виена) Аустрия (Виена)

З

П

П

З

З

31
11
6
14
44:48 (-4)
39
7 Матерсбург Матерсбург

З

З

П

З

Р

31
10
9
12
44:50 (-6)
39
8 Алтах Алтах

З

З

З

П

З

31
9
7
15
32:42 (-10)
34
9 Волфсбергер Волфсбергер

З

З

З

З

П

31
5
8
18
23:51 (-28)
23
10 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен

З

З

З

З

Р

31
2
5
24
21:73 (-52)
11
  Белгия - Про лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Брюж Брюж

Р

Р

Р

П

П

30
20
7
3
68:33 (35)
67
2 Андерлехт Андерлехт

З

З

П

П

П

30
16
7
7
49:42 (7)
55
3 Шарлероа Шарлероа

Р

Р

Р

Р

З

30
13
12
5
46:30 (16)
51
4 Гент Гент

П

Р

П

З

П

30
14
8
8
45:27 (18)
50
5 Генк Генк

П

Р

П

П

З

30
11
11
8
44:36 (8)
44
6 Стандард (Лиеж) Стандард (Лиеж)

П

Р

Р

П

П

30
11
11
8
43:41 (2)
44
7 Кортрайк Кортрайк

П

П

З

З

П

30
12
6
12
42:39 (3)
42
8 Антверп Антверп

З

Р

З

П

З

30
10
11
9
38:40 (-2)
41
9 Зюлте Варегем Зюлте Варегем

З

П

П

З

П

30
11
4
15
47:52 (-5)
37
10 Сент Трюйден Сент Трюйден

З

П

З

Р

З

30
9
10
11
29:41 (-12)
37
11 Остенде Остенде

П

Р

П

П

З

30
10
6
14
42:41 (1)
36
12 Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен

Р

Р

З

З

З

30
9
8
13
50:51 (-1)
35
13 Локерен Локерен

Р

З

З

П

З

30
8
7
15
33:49 (-16)
31
14 Мускрон-Перувелц Мускрон-Перувелц

З

Р

З

З

З

30
8
6
16
40:59 (-19)
30
15 Юпен Юпен

З

З

П

З

П

30
6
9
15
40:57 (-17)
27
16 Мехелен Мехелен

П

Р

Р

З

П

30
6
9
15
31:49 (-18)
27
  Хърватия - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1
Динамо (Загреб)

Р

П

П

З

П

31
21
6
4
62:26 (36)
69
2
Хайдук (Сплит)

Р

П

П

П

З

31
18
7
6
62:31 (31)
61
3
Риека

Р

П

З

П

П

31
19
3
9
66:29 (37)
60
4
Осиек

Р

З

П

П

З

31
13
13
5
48:32 (16)
52
5
Интер (Запрешич)

Р

З

З

Р

Р

31
9
10
12
35:52 (-17)
37
6
Локомотива (Загреб)

Р

З

П

П

Р

31
9
9
13
38:45 (-7)
36
7
Славен Белупо

З

З

З

Р

П

31
9
8
14
30:40 (-10)
35
8
Рудеш

П

П

П

З

Р

31
6
9
16
32:58 (-26)
27
9
Истра 1961

З

З

З

З

Р

31
6
7
18
23:48 (-25)
25
10
Цибалия (Винковци)

Р

П

З

З

З

31
6
6
19
31:66 (-35)
24
  Бразилия - Серия А
#   Отбор М П Р З Т
1 Коринтианс Коринтианс

П

П

З

Р

З

38
21
9
8
50:30 (20)
72
2 Палмейрас Палмейрас

П

П

З

П

З

38
19
6
13
61:45 (16)
63
3 Сантос Сантос

З

З

П

П

Р

38
17
12
9
42:32 (10)
63
4 Гремио Гремио

Р

П

З

Р

З

38
18
8
12
55:36 (19)
62
5 Крузейро Крузейро

П

Р

Р

З

Р

38
15
12
11
47:39 (8)
57
6 Фламенго Фламенго

З

З

П

З

П

38
15
11
12
49:38 (11)
56
7 Васко да Гама Васко да Гама

Р

Р

З

П

П

38
15
11
12
40:47 (-7)
56
8 Атлетико Минейро Атлетико Минейро

Р

Р

П

Р

П

38
14
12
12
52:49 (3)
54
9 Чапекоензе Чапекоензе

П

П

Р

П

П

38
15
9
14
47:49 (-2)
54
10 Ботафого Ботафого

З

З

Р

З

Р

38
14
11
13
45:42 (3)
53
11 Атлетико Паранаензе Атлетико Паранаензе

П

З

П

З

П

38
14
9
15
45:43 (2)
51
12 Баия Баия

Р

П

З

З

Р

38
13
11
14
50:48 (2)
50
13 Сао Пауло Сао Пауло

Р

З

Р

П

Р

38
13
11
14
48:49 (-1)
50
14 Флуминензе Флуминензе

З

З

П

З

Р

38
11
14
13
50:53 (-3)
47
15 Спорт Ресифе Спорт Ресифе

З

З

П

П

П

38
12
9
17
46:58 (-12)
45
16 Витория БА Витория БА

Р

З

Р

П

З

38
11
10
17
50:58 (-8)
43
17 Коритиба Коритиба

Р

П

З

З

З

38
11
10
17
42:51 (-9)
43
18 Авай Авай

З

Р

П

П

Р

38
10
13
15
29:48 (-19)
43
19 Понте Прета Понте Прета

Р

П

З

З

З

38
10
9
19
37:52 (-15)
39
20 Атлетико Гоянензе Атлетико Гоянензе

П

П

Р

Р

Р

38
9
9
20
38:56 (-18)
36
  Аржентина - Примера
#   Отбор М П Р З Т
1
Бока Хуниорс

Р

П

З

З

П

24
17
2
5
43:17 (26)
53
2
Годой Крус

П

П

П

П

Р

24
14
5
5
39:23 (16)
47
3
Сан Лоренцо

П

П

З

Р

П

24
13
7
4
29:18 (11)
46
4
Талерес

П

З

З

З

П

24
13
5
6
31:15 (16)
44
5
Уракан

П

Р

П

П

П

24
12
7
5
29:19 (10)
43
6
Индепендиенте

З

З

П

П

З

24
12
6
6
26:16 (10)
42
7
Расинг Клуб

П

Р

З

З

П

24
11
6
7
41:28 (13)
39
8
Архентинос Хуниорс

П

П

П

З

П

24
12
3
9
34:27 (7)
39
9
Ривър Плейт

П

П

П

П

П

24
11
5
8
35:26 (9)
38
10
Дефенса и Хустисия

З

З

П

П

П

24
11
5
8
36:32 (4)
38
11
Колон

П

З

З

П

П

23
10
7
6
29:19 (10)
37
12
Унион Санта Фе

П

Р

З

Р

Р

24
9
10
5
29:21 (8)
37
13
Белграно

З

Р

З

П

П

24
9
10
5
26:23 (3)
37
14
Естудиантес

З

Р

З

П

З

24
10
5
9
23:21 (2)
35
15
Атлетико Тукуман

Р

П

Р

П

Р

24
8
10
6
26:22 (4)
34
16
Банфийлд

З

Р

П

Р

Р

24
8
7
9
25:22 (3)
31
17
Росарио Сентрал

П

З

П

З

З

24
8
7
9
28:33 (-5)
31
18
Сан Мартин Сан Хуан

П

Р

З

П

Р

24
8
6
10
26:31 (-5)
30
19
Велес Сарсфийлд

Р

Р

Р

Р

П

23
7
7
9
26:31 (-5)
28
20
Патронато

З

П

Р

З

З

24
7
7
10
24:31 (-7)
28
21
Нюелс Олд Бойс

З

П

Р

П

З

24
7
6
11
22:25 (-3)
27
22
Ланус

П

З

Р

Р

Р

24
6
8
10
20:37 (-17)
26
23
Химнасия Ла Плата

З

З

З

З

З

24
6
4
14
22:39 (-17)
22
24
Тигре

Р

З

П

Р

З

24
3
11
10
21:30 (-9)
20
25
Чакарита Хуниорс

З

Р

П

З

З

24
4
6
14
20:32 (-12)
18
26
Темперлей

З

Р

Р

З

З

24
3
8
13
16:41 (-25)
17
27
Арсенал Саранди

Р

Р

Р

З

З

24
2
8
14
15:32 (-17)
14
28
Олимпо

З

Р

З

З

З

24
3
4
17
12:42 (-30)
13

ВИДЕО

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

05:00
Сейнт Китс и Невис - Ямайка
-
17:30
Септември София - Дунав
-
20:00
Верея Стара Загора - Лудогорец
-
21:30
Хофенхайм - Хановер 96
-
21:45
Монпелие - Сент Етиен
-
22:00
Леванте - Севиля
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

Ще получи ли Салах Златната топка, ако Ливърпул спечели ШЛ?

виж резултати

В КАДЪР

На Анфийлд има нов крал.