Лион бие Динамо, Юве и Севиля не си вкараха

Лион поведе в групата на Ювентус, Севиля и Динамо Загреб след като днес посрещна Динамо на "Парк Олимпик Лион" за победа с 3:0 благодарение на голове от Толисо, Фери и Корне. Същевременно Севиля и Ювентус поделиха точките и второто място след безголово равенство в Италия.

Още в 13-ата минута днес Толисо откри резултата след добър удар с глава, с който не остави шанс на Семпер да спаси. В 42-ата минута бе отменен гол за домакините когато след красива атака с много пасове Корне завърши от близо.

В 49-ата минута 2:0 направи Джордан Фери, който завърши нова красива атака копвайки кълбото над вратаря. В 57-ата минута всичко свърши за гостите когато Толисо изведе Корне в добра позиция и той завърши спокойно за класически завършек на мача.