Атлетико обърна Барселона (видео)

След победата на "Камп Ноу" на Барселона над Атлетико Мадрид с 2:1, днес в обратната среща от четвърт-финалната фаза на Шампионска лига Атлетико прие каталунците за обрат и победа с 2:0 благодарение на попадения от Антоан Гризман. По този начин домакините ще играят на полуфиналите в Шампионска лига.

Атлетико започна енергично срещата и Гризман бе близо до гол още в 8-ата минута. Караско отговаряше, създавайки много проблеми за домакините. В 36-ата минута обаче Саул Нигес с прекрасно центриране на близката греда с външната част на крака намери Гризман за удар с глава и 1:0.

В 54-ата минута домакините нацелиха и горната греда след удар на Лукас с глава, който прехвърли Щеген. Драмата остана за последните минути когато Луис потърси Гризман в полето на Барса, но Иниеста игра с ръка и това бе дузпа, реализирана от нападателя за 2:0.