Арсенал загуби от Олимпиакос (видео)

Английският Арсенал загуби втори пореден мач в груповата фаза на Шампиоснка лига, след като днес прие Олимпиакос на "Емирейтс" за крайното 3:2. Домакините нямат регистрирана точка в актива си до момента, а до края на групите ги очакват две срещи с германският шампион Байерн, който днес победи с 5:0 Динамо.

Гостите поведоха в резултата в 33-ата минута чрез Пардо след един корнер. Само за 2 минути обаче Уолкът изравни резултата след добро подаване на Санчес - 1:1.

В 40-ата минута отново изпълнителят на корнери за гостите бе в центъра на събитията, когато завъртя топката към Оспина, той я изпусна и според петия съдия кълбото бе преминало линията за 2:1.

В 65-ата минута Санчес изравни за 2:2 с красив гол, като този път услуга му направи Уолкът за попадението. Минута след това обаче резервата Алфред Финбогасон реши срещата с първото си попадение за гърците в кариерата. До края Санчес и Чембърлейн бяха лишени от гола от вратаря Роберто.