Тевес: Атлетико е сериозен кандидат за спечелване на ШЛ

Нападателят на Ювентус Карлос Тевес сподели мнението си за Атлетико, с който торинци се срещнаха в последния кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Както е известно, двата отбора завършиха при резултат 0:0, което бе достатъчно за "бианконерите" да се класират за плейофите на турнира.

"През миналия сезон ние така и не изпълнихме задачата си, не се класирахме за осминафиналите на турнира. Сега най-важно бе да продължим за следващата фаза и постигнахме целта си. Шампионската лига започва сега и нямам никакви претенции срещу кой ще играем. С който и да се паднем ще покажем най-доброто, на което сме способни. Атлетико е много труден съперник, който играе отборен футбол, добре се отбранява и отлично контраатакува. През първото полувреме имахме повече възможности, но след почивката те се затвориха и на практика стана невъзможно да се играе. Смятам този отбор за сериозен кандидат за победа в Шампионска лига", заяви Тевес.