ПСЖ с комфортен аванс преди реванша с Челси (видео)

Пари Сен Жермен взе добър аванс след първия си двубой с Челси от 1/4-финалите на Шампионската лига. Тимът от Франция победи с 3:1 на "Парк де Пренс" и по този начин ще чака с по-голямо спокойствие реванша между двата тима.
Лошата новина за домакините бе контузията на голямата звезда Златан Ибрахимович, който напусна терена около половин час преди края на двубоя заради травма в бедрото.

Езекиел Лавеци се разписа още в третата минута на мача. В 26-ата минута  Тиаго Силва извърши нарушение в наказателното поле срещу сънародника си Оскар и по този начин направи дузпа. От бялата точка Еден Азар не сгреши и възстанови равенството. След около час игра домакините отново взеха аванс в резултата, след като Давид Луиш си отбеляза автогол.

Домакините стигнаха до трети гол, дело на Хавиер Пасторе в 93-ата минута на мача. Попадението на аржентинеца стана, след като той премина много технично през двама футболисти на Челси и с удар в близкия ъгъл матира Чех за крайното 3:1.