Челси вкара четири на гости в Румъния (видео)

Стяуа Букурещ посрещна Челси във втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига, а днес домакините бяха тотално разпиляни от англичани с 4:0. Рамирес вкара две от попаденията на гостите, едно бе регистрирано като автогол, а Лампард в самия край оформи успеха.

Челси овладя рано топката в това гостуване, като в 20-ата минута Шюрле предостави прекрасно подаване за Ето'о в наказателното поле. Той не прецени удара си, но топката попадна в Рамирес, който нямаше как да сбърка за 1:0.

В 44-ата минута Ето'о премина през няколко от бранителите преди да стреля опасно, но спасеният удар се удари в краката на Даниел Георгиевски и влетя в собствената му мрежа.

В 55-ата минута Шюрле отново действа добре, когато напредна от ляво и намери Оскар в средата, а бразилеца изведе Рамирес, който силно запрати топката в ъгъла на вратата за 3:0. Срещата вече се доиграваше тук, но в самия край Франк Лампард получи подаване от резервата Вилиан и стреля добре за гол с греда.