Юнайтед загуби от Клуж, но е първи, Галатасарай също напред (видео)

Манчестър Юнайтед прие румънския шампион Клуж в последната среща от групите на Шампионска лига, като на "Олд Трафорд" тима понесе загуба с 1:0 . В другата среща от осма група Галатасарай надви на гости Брага с 2:1 и в центъра на нещата отново бе Бурак Йълмаз, който поведе своите за прогрес към последните 16.

3

Голът срещу Юнайтед бе дело на Луис Алберто в 56-ата минута. Той бе намерен в центъра, напредна и намери топката по прекрасен начин, като я заби в ъгъла на вратата с фалц, който не даде шанс на Де Хеа - неспасяем удар с изключителна класа.

В другата среща Брага понесе домакинска загуба. В 32-ата минута тима поведе след красив гол на Мосоро, но в 58-ата минута Бурак Йълмаз изравни. Той бе намерен от Амрабат и вкара с глава. В 79-ата минута Айдън Йълмаз обърна срещата, след като Квим бе парирал удар.