Юве надви Шахтьор, двата тима се класират напред (видео)

Отборът на Шахтьор Донецк прие Ювентус в последния мач от групите на Шампионска лига, като домакините можеха да направят услуга на шампиона Челси днес, ако бяха победили. В крайна сметка гостите от Италия взеха минимална победа 1:0 и така двата тима от тази среща продължават напред.

1.JuventusЮвентус - 12т.             2.Shakhtar DonetskШахтьор Донецк - 10
3.ChelseaЧелси - 10               4.FC NordsjællandНордселанд - 1

Попадението в срещата падна в 56-ата минута, а това бе чрез автогол на Олекс Кучер. След прекрасна топка на Лихтщайнер топката направи няколко рикушета след като не бе изчистена от домакинтие и така тя се намери в мрежата. Домакините имаха своите моменти и всъщност и двата тима можеха да спечелят този мач. В 71-ата минута Мхитарян получи картон за симулация в ситуация, която решението е спорно и можеше да получи дузпа.