Реал Мадрид втори в групата, прегази Аякс (видео)

Безкомпромисен Реал Мадрид прие Аякс в последната от срещите в групите на Шампионска лига. Тима надви своя опонент с 4:1, като отборът игра доста концентрирано и след като поведе с 3 попадения се отпусна, за да се достигне до гол от гостите.

Още в 13-ата минута Кристиано Роналдо откри. Модрич се справи добре да намери Бензема, който насочи топката към Роналдо в наказателното поле и звездата я прати в мрежата със сила. В 28-ата минута Калехон вкара след прекрасна игра от Мадрид. Модрич отново бе в основата на всичко и взе асистенцията.

В 49-ата минута Роналдо асистира на Кака за изключителен гол с левия крак. Той запрати топката в ъгъла на вратата от средно разстояние. Борихтер върна попадение в 59-ата минута след неразчетено излизане на вратаря Адан. В края на срещата Калехон вкара с лесен завършек.

1.Borussia DortmundБорусия Дортмунд      14т.