Аякс надви Сити и го прати на дъното (видео)

Английският шампион Манчестър Сити зае последното място в групата на смъртта, след като днес бе победен на гости на Аякс с 3:1. Тима започна добре и вкара попадение, но домакините се върнаха за едно полувреме и осъществиха пълен обрат, спечелвайки срещата и отлепяйки се от дъното на групата.

В 22-ата минута Самир Насри вкара за гостите след хубава атака, включваща Мика Ричардс и Джеймс Милнър. В точното време Де Йонг успя да вкара за домакините, точно преди края на първата част.

В 57-ата минута Никлас Мойзандер вкара след центриране на Ериксен от корнер. Самият Кристиан Ериксен вкара в 68-ата минута след като ударът му бе пратен от Клиши във вратата. Може да се каже, че в тази среща Роберто Манчини не успя да пригоди своя тим към промяната на схемата от страна на домакините и резонно загуби.