Фалкао прегази Челси

Невероятен хетрик на Радамел Фалкао шокира Челси в Суперкупата на Европа, като англичани загубиха с 1:4. В края на срещата гол на успокоението вкара Гари Кейхил след разбъркване. Фалкао обаче бе в стихията си и след 3 гола в Ла Лига, той отново се прояви на топ ниво.

Атлетико печели титлата за втори път в три години, а това стана срещу възможно най-силната постройка на Челси.

Още в 6-ата минута Фалкао вкара красиво. В 19-ата пласира топката прекрасно за втория си гол, а в 45-ата оформи своя хетрик. В 60-ата минута Mиранда добави попадение и Атлетико отпусна своя захват, което позволи на Челси да натисне. Тима вкара в 75-ата минута, когато Кейхил завърши една топка в разбъркване в наказателното поле.