Динамо Киев удържа Фейенорд и продължава напред в ШЛ (видео)

Фейенорд загуби отново от Динамо Киев и във втория мач между двата тима. В Холандия домакините отстъпиха с 0:1 в двубой от третия предварителен кръг на Шампионската лига. В първата среща, играна преди седмица в Украйна, „синьо-белите" като домакини успяха да вземат ценен аванс, след като се наложиха над холандците с 2:1. По този начин Динамо се класира напред в турнира с общ резултат от двете срещи - 3:1.

Фейенорд бяха много близо до гол още в 5-ата минута, когато Сисе нацели гредата. Той направи още няколко пропуска през първта част, а освен него близо до гол бе и Гийон Фернандес. След почивката Лекс Имерс, Класие, Рубен Шакен и Хармит Синх не успяха да донесат така важното попадение за Фейенорд. В добавеното време на срещата Денис Гармаш асистира на Браун Идейе, който оформи крайния резултат в полза на тима от Киев.