Моуриньо: Бих изиграл отново финала на Лига Европа, но без Антъни Тейлър


Н. Гавазов

Моуриньо: Бих изиграл отново финала на Лига Европа, но без Антъни Тейлър

Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо разкри кой мач от кариерата си би искал да изиграе отново.

"Финала на Лига Европа между Рома и Севиля, но без [съдията] Антъни Тейлър“, заяви с усмивка Моуриньо във видео, публикувано в YouTube канала Beast Mode On.

Португалският специалист изведе Рома до финала на Финал на Лига Европа 2022/23, където италианският тим завърши 1:1 със Севиля в редовното време. Испанският клуб обаче триумфира след изпълнение на дузпи с 4:1.

Главен съдия на срещата беше Антъни Тейлър, чиито отсъждания предизвикаха сериозно недоволство от страна на Моуриньо и Рома след края на двубоя.

На 11 юни Реал Мадрид официално обяви завръщането на Моуриньо начело на отбора. Португалецът вече води "кралския клуб“ в периода 2010–2013 година, когато спечели титлата в Ла Лига, Купата на краля и Суперкупата на Испания.

  Сподели
29