Лаутаро Мартинес герой за Интер срещу Монако, Леверкузен също с победа


FUTBOL-TV

Лаутаро Мартинес герой за Интер срещу Монако, Леверкузен също с победа

Хеттрик на Лаутаро Мартинес донесе победда на Интер с 3:0 над Монако в осмия кръг на основната фаза в Шампионска лига. Финалистът от 2023 година завършва тази фаза от Турнира на богатите на четвърта позиция с 19 точки, но и най-добрата защита – само един допуснат гол. Монегаските финишират 17-и и са първи сред непоставените за пресявката преди 1/8-финалите.

Капитанът на "нерадзурите" се разписа от дузпа след около 5 минути игра. В 16-ата минута Лаутаро вкара втория си гол, а в 67-ата оформи крайния резултат.

В друг интересен мач Байер Леверкузен се наложи с 2:0 над Спарта Прага. Флориан Виртц вкара дежурния си гол, който падна след половин час игра. В 64-ата минута Нейтън Тела оформи крайния резултат.

"Аспирините" продължават напред, домато Спарта приключи с участието си в турнира за този сезон.

  Сподели
154