Щутгарт поднесе изненадата срещу Ювентус, Спортинг взе своето срещу Щурм (видео)

Щутгарт се наложи над Ювентус с 1:0 на "Алианц Стейдиъм“ в мач от третия кръг в основната фаза в Шампионска лига. В герой за своя тим се превърна Ел Билал Туре, който реализира победното попадение за гостите дълбоко в добавеното време на мача.

По този начин нападателят на Щутгарт открадна шоуто на Матиа Перин, който направи 9 феноменални спасявания, включително и дузпа, изпълнена от Енцо Мило. Италианският страж обаче не успя да спаси точката за Ювентус в двубоя.

В друг интересен мач, игран тази вечер - Спортинг Лисабон се наложи с 2:0 при визитата си на Щурм Грац. По един гол в двете полувремена донесоха успеха на тима от Португалия. Нуно Сантош откри резултата в 23-ата минута. Десетина минути след почивката Виктор Гьокереш вкара втория гол, с който бе оформен крайния резултат.