Петица за Барса над Йънг Бойс

Барселона се наложи над Йънг Бойс с 5:0 във втория кръг на Шампионска лига, когато днес посрещна нископрофилния съперник на "Камп Ноу". Роберт Левандовски се отличи днес с две от попаденията, като Рафиня и Мартинез добавиха за каталунците преди късен автогол на Камара да оформи крайния резултат. Гостите вкараха в мрежата на Барса след това, но попадението бе отменено поради засада.

В 7-ата минута днес Рафиня навлезе от дясно и центрира ниско за Левандовски на далечната греда и 1:0 на празна врата. Самият Рафиня оформи 2:0 в 34-ата минута. В 37-ата Педри намери от статично положение Иниго Мартинез за първия му гол в ШЛ и 3:0.

Левандовски в 51-ата минута вкара отново за 4:0, преди в самия край при центриране от ляво на Балде, Мохамед Камара да бутне топката в собствената мрежа за 5:0.