Ман Сити довърши Копенхаген без проблем (видео)

Манчестър Сити посрещна Копенхаген във втората среща между двата тима от осминафиналите на Шампионска лига. След като преди три седмици "гражданите" спечелиха на гости с 3:1, днес и у дома те победиха с 3:1 без да използват най-силната си постройка.

След само 5 минути игра днес при корнер на Хулиан Алварез топката достигна Аканжи и с воле той насочи добре за 1:0. Още 4 минути по-късно Алварез и вкара за 2:0 с непретенциозен удар, който Грабара можеше да спре.

Копенхаген върна гол в 29-ата минута чрез Елионуси по красив начин - 2:1. В продължението на първата част пък Ерлинг Холанд вкара шестия си гол в ШЛ този сезон след прекрасно подаване на Родри.

Във втората част Гуардиола замени Родри вероятно заради свършената работа, и срещата се доиграваше на практика.