Реал продължи, но след равен с Лайпциг (видео)

Реал Мадрид посрещна РБ Лайпциг във втората среща от осминафиналната фаза на Шампионска лига между двата тима. След като на гости испанците взеха минимална победа наскоро, днес пред своята публика те постигнаха само 1:1, което все пак е достатъчно за прогреса към фазата на последните 8 отбора.

Лайпциг започна наистина силно и изреди няколко опасности пред вратата на противника. Към края на тази част гостите пропуснаха и шокиращо лесни положения, което доведе до по-късния провал.

В 66-ата минута при контра, организирана от Белингам се стигна до 1:0 когато той намери Винисиус за гол с първото му докосване. Това бе и първи точен удар за Реал в мача.

Почти веднага гостите отговориха и вкараха заслужения си гол чрез Орбан с глава - 1:1. До края обаче повече попадения нямаше.