Байерн даде точка и второ място на Копенхаген

Байерн Мюнхен посрещна Копенхаген в петия кръг от групите на Шампионска лига. След като по-рано днес Манчестър Юнайтед се провали в опита да се отлепи от дъното на групата с 3:3 срещу Галатасарай в Турция, сега на "Алианц Арена" видяхме и 0:0, което оставя баварците първи с 13 т., Копенхаген излиза втори с 5 т. и по-добра голова разлика от Галатасарай (5т.), а последен остава Ман Юнайтед с 4 т.

До почивката Байерн имаше едно качествено положение пред Мюлер, което Грабара спаси, а в средата на полувремето и Барджи за гостите бе близо до гола.

Гостите имаха положенията си и във втората част, но Гонкалвеш пропускаше, както и Кейн, и Сане за домакините.

Копенхаген стана първия отбор от Севиля преди пет години, който запази суха мрежа на гости на "Алианц Арена".