Магуайър и Онана носят първи точки за Юнайтед в ШЛ

Манчестър Юнайтед посрещна Копенхаген в трети кръг от груповата фаза на Шампионска лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с минималното 1:0 за да вземат първи 3 точки и да застанат на трето място с две над съперника си. Галатасарай има 4 и Байерн Мюнхен е безпогрешен с 9 за момента.

До почивката Копенхаген можеше да води, но бе спрян от гредата рано, преди Юнайтед да установи контрол над мача, без да успее да вкара. След почивката Онана остана зает, но Юнайтед поведе в 72-ата минута когато резервата Ериксен, включен на полувремето вместо Амрабат, намери главата на Магуайър в полето за 1:0.

В 96-ата минута срещата завърши драматично когато при центриране в полето на Юнайтед Скот МакТоминей вдигна високо крак срещу съперник и това бе дузпа. Джордан Ларсон застана на бялата точка, стреля силно, но Онана спаси удара и спечели трите точки за отбора си.