Байерн сломи силен Галатасарай в Турция

Галатасарай посрещна Байерн Мюнхен в третия кръг от груповата фаза на Шампионска лига. Преди срещата между Копенхаген и Манчестър Юнайтед, Байерн застава много над всички с перфектен поход от 3 победи след днешното 3:1 на гости. Галатасарай е втори с 4 точки, 1 има Копенхаген и Манчестър Юнайтед няма актив.

В 8-ата минута днес докато Галатасарай доминираше, Байерн успя да вкара след добро подаване на Сане към Коман в полето, а последният стреля мощно и ниско за 1:0. Последваха два големи пропуска за домакините, но в 28-ата минута Икарди спечели дузпа срещу Кимих и сам реализира за 1:1. След равенството домакините останаха по-силни и можеха отново да обърнат в 45-ата минута, но Икарди пропусна.

Във втората част след някои промени при гостите Байерн върна предимството чрез Кейн. Това стана в 73-ата минута когато нападателят довкара блокиран свой удар след подаване на Мусиала за 2:1. В 79-ата минута Кейн върна асистенцията за Мусиала за 3:1.