РБ Лайпциг - Цървена Звезда
Стадион: Ред Бул Арена
Дата: 25.10.2023 г.
Час: 22:00 ч.

Преди почивката за националните срещи Лайпциг нямаше победа в три мача поред, но след почивката тимът се поправи и тръгна добре с 3:1 на гости в Дармщад в събота. Така отборът на Марко Розе заема петото място в германската Бунделсига след 8 изиграни кръга.

Цървена Звезда няма загуба в 4 поредни мача след загубата от Ман Сити на старта на Шампионска лига. В състезанието във втори кръг тимът направи 2:2 с Йънг Бойс.

Двата тима са в добро здраве преди този мач, като при домакините само Орбан и Битшиабу са с контузии. При гостите здравето е перфектно за третия кръг на ШЛ.

Лайпциг стартира в групите с 3:1 над Йънг Бойс, но както противника отстъпи на Ман Сити. В германския състав личи повече качество в сравнение с противника, поради което заедно с домакинството везните се накланят в полза на тима от Бундеслигата.

Прогноза: РБ Лайпциг - Цървена Звезда 2:1

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!