Милан и Нюкасъл стартираха без голове (видео)

Милан посрещна Нюкасъл в първата среща от груповата фаза на Шампионска лига. Днес на "Сан Сиро" двата тима се разделиха при 0:0 в първата среща на "групата на смъртта", и преди по-късната среща на ПСЖ и Борусия Дортмунд, двата тима събират по точка.

До почивката Милан някак не водеше и това изглеждаше невероятно с оглед ситуациите. Италианците изглеждаха много опасно в нападение, но Поуп държеше вратата си суха с шест спасявания за 45 минути. Когато веднъж той не бе на място, Мърфи лиши Побега от гол с изчистване от линията.

Във втората част гостите започнаха по-агресивно и създадоха положения пред Майнан, който и се контузи около 80-ата минута и бе сменен. Поуп се отчете с още няколко изяви в тази част, и голове така и не паднаха.