Милан удари Наполи на Сан Сиро (видео)

Милан посрещна Наполи в първата среща от четвъртфиналната фаза на Шампионска лига. Днес на "Сан Сиро" домакините спечелиха с минималното 1:0 срещата и приближават полуфиналите, а гостите пострадаха от червен картон, както и бяха спрени от гредата на съперника в добра ситуация.

В първото полувреме Наполи доминираше изключително, почти еднолично създаваше положенията, а в 40-ата минута против играта Милан поведе. Диаз напредна тук и размени лодавания с Леао преди да намери Бенасер за първия му гол в ШЛ и 1:0. Малко след това гредата спаси гостите от втори гол.

Втората част отново започна силно за Наполи. В 50-ата минута гредата спаси и Майнан, и скоро Милан отново започна да създава. В 75-ата минута за втори жълт картон Ангуиса напусна игра за Наполи и ще бъде наказан за домакинството на тима си.