Барса надви Пилзен по пътя към Лига Европа

Виктория Пилзен посрещна Барселона в последната среща от груповата фаза на Шампионска лига между двата тима. След победа на стадион "Пилзен" с 4:2 каталунците събират 7 точки и оставят противника с 0 след 6 изиграни мача. Барселона обаче преминава в Лига Европа, докато перфектният Байерн Мюнхен събра 18 точки след днешната победа над Интер, който е втори с 10 т.

В 6-ата минута днес Маркос Алонсо довкара един избит удар на Фати за 1:0. Последва удар в гредата на домакините в отговор, преди в края на полувремето Барса да поведе с 2:0 чрез Феран Торес.

В 50-ата минута домакините спечелиха дузпа и Чори вкара за 2:1. 4 минути след това отново Торес отговори с нисък удар през Станек и 3:1. Чори също се повтори в 63-ата минута за 3:2 като вкара с глава.

В 75-ата минута Рафиня с бързо изпълнение на статично положение асистира за Пабло Торе и 4:2.