Интер подгони Байерн с победа над Барса (видео)

Интер посрещна Барселона в срещата от третия кръг на Шампионска лига. По-рано днес Байерн Мюнхен взе трета победа в групата след 5:0 над Виктория Пилзен, а Интер спечели сега с 1:0 и събра 6 точки, оставяйки каталунците с 3 на трета позиция.

На "Джузепе Меаца" единственият гол падна точно преди почивката когато Чалханоглу получи топка далеч от вратата от Димарко, но я изпрати перфектно през Тер Щеген за 1:0. Планът на Индзаги в тази част бе изчакване и бързи контри за италианците и всичко работеше за тях без особено владеене на топката.

В 61-ата минута Интер избегна изравняването когато Дембеле от труден ъгъл намери гредата. 5 минути след това ВАР отмени и гол на Педри заради нарушение по-рано на Фати. Въпреки положенията за гостите в тази част до изравняване не се стигна.